Maszyna do pierogów TMAK (PastryMAK)

Informacje ogólne'
Zustand:
Nowy

PastryMAK to wszechstronna maszyna do ravioli, której można używać z różnymi formami i modelami. Pozwala na produkcję specjalnych odmian ravioli z formami w rozmiarach od 3 cm do 13 cm, w kształtach i rozmiarach, które mogą być produkowane standardowo lub na Państwa życzenie. Mocny układ silnika daje możliwość produkcji zarówno mięsnych, jak i wegańskich ravioli, a nawet najtrudniejszych ciast. Oprócz tych wszystkich zalet PastryMAK umożliwia produkcję ze smakiem ręki bez psucia ciasta, dzięki opatentowanej strukturze główki.

7-calowy ekran dotykowy z obsługą pamięci umożliwia zapisywanie receptur, które utworzyłeś dla swoich produktów, jednocześnie umożliwiając łatwe przełączanie się między produktami za pomocą jednego kliknięcia podczas produkcji. Dzięki łatwemu do odłączenia systemowi możesz szybko przeprowadzić proces czyszczenia i uzyskać możliwość szybkiego przełączania się między produktami.

Nasze maszyny przystosowane do kontaktu z żywnością i wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów objęte są dwuletnią gwarancją i gwarancją TMak. Oferujemy bezpłatne demo w naszej kuchni demonstracyjnej o powierzchni 400 m2 dla wszystkich maszyn, które rozważasz zakup.

Kontynuujemy produkcję z 20-letnim doświadczeniem…

Niektóre produkty, które możesz wyprodukować;

Ravioli , trójkątne ravioli , uzbeckie ravioli , empanada , samboussek , samosa , chi borek , sajgonki , batoniki owocowe , ciasto amuletowe , ciasto czekoladowe , wegańskie ravioli , cezerye , penne cake , auger cake , marzi spiral cake .

Ładowanie proszę czekać. '
6811 x obejrzane
0 x zanotowano
Pokaż szczegóły '
ANG CAŁKOWITY sol P.

Ogłoszenie nr.: 22833
Nr ogłoszenia zewnętrznego: 1

Koszty wysyłki na zapytanie '
Minimalna wielkość zamówienia: 1
10 dostępny.

Zarejestrowany od:07.04.2022

Złóż zapytanie '

Nie jesteś zalogowany jako użytkownik. Proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail! '

Ładowanie proszę czekać. '
Szczegółowe informacje o dostawcy

TMAK_Food_Machinery

Polecam ten artykuł

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych