Produkt wybrany dla Ciebie Pokaż wszystko
waiting

Używane zaokrąglarki i długie wałki

Używane okrągłe wałki i długie wałki są używane w piekarniach do obróbki ciasta. W kategorii zaokrąglarek do ciasta i długich wałków znajdziesz również używane wałki do precli, używane długie wałki do bagietek i używane wałki do stożków. W przypadku niektórych maszyn połączenie formowania okrągłego i podłużnego jest możliwe za pomocą tylko jednej maszyny.

Oferujemy profesjonalne używane zaokrąglarki do ciasta i długie wałki, które są bardzo niezawodne i wymagają niewielkiej konserwacji. Na naszym rynku znajdziesz używane zaokrąglarki i wałki do ciasta znanych marek, takich jak Kemper, Sinmag i Benier. Używane wałki do ciasta i zaokrąglarki do ciasta mogą również z łatwością zaspokoić potrzeby profesjonalnych użytkowników. Większość oferowanych przez nas używanych wałków do ciasta można zwykle zamówić i dostarczyć natychmiast.

Jeśli znalazłeś odpowiedni używany wałek do ciasta lub długi wałek, możesz po prostu skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego używanego wałka lub zaokrąglarki potrzebujesz, daj nam znać. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące używanych wałków do ciasta i długich wałków.

Filtr wyszukiwania

Filtr wyszukiwania

Generał

Z
Do

Wyszukiwanie obszaru