Maszyna do panierowania i powlekania

Informacje ogólne'
Zustand:
Nowy

Maszyna do powlekania R-CoverMak to maszyna do powlekania i panierowania, w której można stosować wszystkie materiały do powlekania produktów, takie jak kokos, sezam, orzeszki ziemne, pistacje, mąka kukurydziana, bułka tarta. Dzięki swojemu obrotowemu systemowi zapobiega uwalnianiu się oleju z materiałów powłokowych. Dzięki wibrującej strukturze linii transportującej produkt na wyjściu powłoki, zapewnione jest usunięcie nadmiaru powłoki na produkcie przed zakończeniem procesu. W ten sposób materiał powlekający zmniejsza ilość odpadów do minimum. Dzięki regulowanej prędkości R-CoverMak pozwala zwiększyć prędkość produkcji w zależności od rodzaju i ilości produktu, którego będziesz używać.

Na powierzchni zewnętrznej i obudowie maszyny zastosowano stal nierdzewną pierwszej klasy, aw elektronice zastosowano technologie japońskie, włoskie i niemieckie. Ponadto części przeznaczone do kontaktu z żywnością są stosowane we wszystkich obszarach mających kontakt z żywnością. Jednocześnie opracowana przez TMak konstrukcja główki pozwala na stworzenie trwałej linii produkcyjnej, z której można korzystać przez wiele lat, przy minimalnym naprężeniu ciasta w trakcie procesu.

Możesz wypróbować własny przepis w naszej kuchni demonstracyjnej, umawiając się na wizytę w sprawie maszyny, którą rozważasz, i zobaczyć wynik przed zakupem maszyny. Jeśli udostępnisz swój przepis naszym klientom, którzy nie mogą przyjść do naszej kuchni demonstracyjnej, Twój produkt zostanie wyprodukowany przez naszych mistrzów i udostępniony Ci jako film. W przypadku zakupu produktu zapewniamy fachowe wsparcie, aby nauczyć mistrzów, jak go zainstalować i używać. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem Tmak zapewni wsparcie techniczne i części zamienne.

Ładowanie proszę czekać. '
7115 x obejrzane
0 x zanotowano
Pokaż szczegóły '
ANG CAŁKOWITY sol P.

Ogłoszenie nr.: 22696

Koszty wysyłki na zapytanie '
Minimalna wielkość zamówienia: 1
10 dostępny.

Zarejestrowany od:09.03.2022

Złóż zapytanie '

Nie jesteś zalogowany jako użytkownik. Proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail! '

Ładowanie proszę czekać. '
Szczegółowe informacje o dostawcy

TMAK_Food_Machinery

Polecam ten artykuł

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych