Maszyna do napełniania pączków TMak / eklerów / rogalików

Informacje ogólne'
Zustand:
Nowy

Maszyna do pozycjonowania i napełniania nowej generacji Injmak jest z Tobą w Twoim warsztacie. Dzięki maszynie do porcjowania i dozowania śmietany Injmak zaprojektowanej jako półka, możesz z łatwością dozować ciasta i desery, a także produkty czekoladowe lub nadziewane kremem, takie jak profiteroles, eklery, rogaliki, babeczki i pączki. Dzięki ekranowi dotykowemu z funkcją nagrywania możesz zapisać ustawienia, które wprowadziłeś dla każdego ze swoich produktów i nie musisz ponownie dostosowywać, gdy przełączasz się na inne produkty. Nasadki na stopę można używać jako funkcji ręcznego startu podczas napełniania produktów. W ten sposób możesz dostosować prędkość produkcji według siebie i zapewnić łatwość produkcji.

Mimo, że jest to produkt z najwyższej półki o wadze zaledwie 50 kg, Injmak, dzięki zaawansowanej technologii silnika, pozwala na wykorzystanie produktów takich jak marmolada, ser, ziemniaki, tłuczone oliwki, praliny, kiełbaski, mielona wołowina.

Nasze maszyny nadające się do przemysłu spożywczego i wyprodukowane z materiałów najwyższej klasy objęte są dwudniową gwarancją i gwarancją TMak. Oferujemy bezpłatne demo w naszej kuchni demonstracyjnej o powierzchni 400 m2 dla wszystkich maszyn, które rozważasz.

Kontynuujemy produkcję z 20-letnim doświadczeniem…

Ładowanie proszę czekać. '
7047 x obejrzane
0 x zanotowano
Pokaż szczegóły '
ANG CAŁKOWITY sol P.

Ogłoszenie nr.: 22693

Koszty wysyłki na zapytanie '
Minimalna wielkość zamówienia: 1
10 dostępny.

Zarejestrowany od:09.03.2022

Złóż zapytanie '

Nie jesteś zalogowany jako użytkownik. Proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail! '

Ładowanie proszę czekać. '
Szczegółowe informacje o dostawcy

TMAK_Food_Machinery

Polecam ten artykuł

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych