Maszyna do kulek energetycznych TMak

Informacje ogólne'
Zustand:
Nowy

Dzięki Fillmak możesz łatwo i szybko wyprodukować batony i kulki energetyczne, które stały się jedną z najpopularniejszych przekąsek w dzisiejszych czasach. Fillmak, który dzięki swoim potężnym silnikom ma możliwość nalewania wielu rodzajów ciasta, zapewnia standaryzację produktu i może wyprodukować minimum 9 tysięcy kulek owocowych na godzinę, zarówno z nadzieniem, jak i bez. Dzięki wielofunkcyjnej konstrukcji głowicy, możesz produkować batony i kulki owocowe za pomocą różnych urządzeń na tej samej maszynie. Ponadto na tej samej maszynie można łatwo wyprodukować nadziewane ciasteczka.

Na powierzchni zewnętrznej i obudowie maszyny zastosowano stal nierdzewną pierwszej klasy, aw elektronice zastosowano technologie japońskie, włoskie i niemieckie. Ponadto części przeznaczone do kontaktu z żywnością są stosowane we wszystkich obszarach mających kontakt z żywnością. Jednocześnie opracowana przez TMak konstrukcja główki pozwala na stworzenie trwałej linii produkcyjnej, z której można korzystać przez wiele lat, przy minimalnym naprężeniu ciasta w trakcie procesu.

Możesz wypróbować własny przepis w naszej kuchni demonstracyjnej, umawiając się na wizytę w sprawie maszyny, którą rozważasz, i zobaczyć wynik przed zakupem maszyny. Jeśli udostępnisz swój przepis naszym klientom, którzy nie mogą przyjść do naszej kuchni demonstracyjnej, Twój produkt zostanie wyprodukowany przez naszych mistrzów i udostępniony Ci jako film. W przypadku zakupu produktu zapewniamy fachowe wsparcie, aby nauczyć mistrzów, jak go zainstalować i używać. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem Tmak zapewni wsparcie techniczne i części zamienne.

Ładowanie proszę czekać. '
7041 x obejrzane
0 x zanotowano
Pokaż szczegóły '
ANG CAŁKOWITY sol P.

Ogłoszenie nr.: 22702

Koszty wysyłki na zapytanie '
Minimalna wielkość zamówienia: 1
10 dostępny.

Zarejestrowany od:09.03.2022

Złóż zapytanie '

Nie jesteś zalogowany jako użytkownik. Proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail! '

Ładowanie proszę czekać. '
Szczegółowe informacje o dostawcy

TMAK_Food_Machinery

Polecam ten artykuł

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych