Maszyna TMAK Kibbeh

Informacje ogólne'
Zustand:
Nowy

Maszyna Kibbeh oferuje możliwość produkcji od 2000 do 2500 sztuk na godzinę w rozmiarach od 10 gramów do 120 gramów. Dzięki maszynie kibbeh, której można używać z jednym urządzeniem wzorcowym, można łatwo spełnić standardy cienkiej skorupy zewnętrznej i produktów gęsto nadziewanych, a także wytwarzać produkty o standardowej wadze i rozmiarze dla każdego produktu. Dzięki wszechstronnej konstrukcji możliwe jest wytwarzanie z jednej formy we wszystkich opcjach, takich jak waga, objętość i ilość wypełnienia, bez potrzeby stosowania różnych form dla różnych rozmiarów. Można go łatwo zmontować i wyczyścić dzięki wadze 150 kg i łatwo demontowalnym częściom. Dzięki systemowi zarządzania urządzeniem za pomocą ekranu dotykowego i możliwości nagrywania 9999 różnych rodzajów ciasta, możesz zapisać swoje doświadczenie w różnych rodzajach ciasta i rozmiarze, jaki chcesz, w systemie i rozpocząć produkcję za pomocą jednego kliknięcia.

Na powierzchni zewnętrznej i obudowie maszyny zastosowano stal nierdzewną pierwszej klasy, aw elektronice zastosowano technologie japońskie, włoskie i niemieckie. Ponadto części przeznaczone do kontaktu z żywnością są stosowane we wszystkich obszarach mających kontakt z żywnością. Jednocześnie opracowana przez TMak konstrukcja główki pozwala na stworzenie trwałej linii produkcyjnej, z której można korzystać przez wiele lat, przy minimalnym naprężeniu ciasta w trakcie procesu.

Możesz wypróbować własny przepis w naszej kuchni demonstracyjnej, umawiając się na wizytę w sprawie maszyny, którą rozważasz, i zobaczyć wynik przed zakupem maszyny. Jeśli udostępnisz swój przepis naszym klientom, którzy nie mogą przyjść do naszej kuchni demonstracyjnej, Twój produkt zostanie wyprodukowany przez naszych mistrzów i udostępniony Ci jako film. W przypadku zakupu produktu zapewniamy fachowe wsparcie, aby nauczyć mistrzów, jak go zainstalować i używać. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem Tmak zapewni wsparcie techniczne i części zamienne.

Ładowanie proszę czekać. '
7529 x obejrzane
0 x zanotowano
Pokaż szczegóły '
ANG CAŁKOWITY sol P.

Ogłoszenie nr.: 22705

Koszty wysyłki na zapytanie '
Minimalna wielkość zamówienia: 1
10 dostępny.

Zarejestrowany od:09.03.2022

Złóż zapytanie '

Nie jesteś zalogowany jako użytkownik. Proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail! '

Ładowanie proszę czekać. '
Szczegółowe informacje o dostawcy

TMAK_Food_Machinery

Polecam ten artykuł

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych