Dwukolorowa maszyna do ciastek TMak

Informacje ogólne'
Zustand:
Nowy

Maszyna do ciastek nadziewanych Fillmak pozwala na produkcję kilkudziesięciu różnych produktów i odmian takich jak kulki owocowe i batony owocowe, a także ciastka nadziewane marmoladą i czekoladą, o wydajności rozlewania produktu od 60kg-100kg na godzinę. Dzięki składanej konstrukcji przenośnika nie powoduje problemów z przestrzenią w Twojej kuchni, gdy nie jest używany, a jednocześnie pozwala skrócić czas między produkcją różnych produktów dzięki łatwym do demontażu i czyszczenia części. FillMak, który umożliwia produkcję ciastek z dwukolorowym nadzieniem z 2 komorami na ciasto, jest wspierany przez produkty niemieckich, włoskich, japońskich marek elektronicznych i motoryzacyjnych z najwyższej jakości powierzchnią zewnętrzną ze stali nierdzewnej. Tym samym Fillmak umożliwia stworzenie trwałej i bezpiecznej linii produkcyjnej.

Na powierzchni zewnętrznej i obudowie maszyny zastosowano stal nierdzewną pierwszej klasy, aw elektronice zastosowano technologie japońskie, włoskie i niemieckie. Ponadto części przeznaczone do kontaktu z żywnością są stosowane we wszystkich obszarach mających kontakt z żywnością. Jednocześnie opracowana przez TMak konstrukcja główki pozwala na stworzenie trwałej linii produkcyjnej, z której można korzystać przez wiele lat, przy minimalnym naprężeniu ciasta w trakcie procesu.

Możesz wypróbować własny przepis w naszej kuchni demonstracyjnej, umawiając się na wizytę w sprawie maszyny, którą rozważasz, i zobaczyć wynik przed zakupem maszyny. Jeśli udostępnisz swój przepis naszym klientom, którzy nie mogą przyjść do naszej kuchni demonstracyjnej, Twój produkt zostanie wyprodukowany przez naszych mistrzów i udostępniony Ci jako film. W przypadku zakupu produktu zapewniamy fachowe wsparcie, aby nauczyć mistrzów, jak go zainstalować i używać. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem Tmak zapewni wsparcie techniczne i części zamienne.

Ładowanie proszę czekać. '
7611 x obejrzane
0 x zanotowano
Pokaż szczegóły '
ANG CAŁKOWITY sol P.

Ogłoszenie nr.: 22704

Koszty wysyłki na zapytanie '
Minimalna wielkość zamówienia: 1
10 dostępny.

Zarejestrowany od:09.03.2022

Złóż zapytanie '

Nie jesteś zalogowany jako użytkownik. Proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail! '

Ładowanie proszę czekać. '
Szczegółowe informacje o dostawcy

TMAK_Food_Machinery

Polecam ten artykuł

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych