Euro-Back

Ankauf und Verkauf von gebrauchten Bäckereimaschinen Euro – Back

Firma:
Euro-Back
adres:

Teltower Str. 12
33719 Bielefeld,

telefon:
052130589129
Sieć:
https://www.euro-back.com
godziny otwarcia:
poniedziałek:
8:00 bis 17:00 Uhr
wtorek:
8:00 bis 17:00 Uhr
środa:
8:00 bis 17:00 Uhr
czwartek:
8:00 bis 17:00 Uhr
piątek:
8:00 bis 17:00 Uhr
sobota:
niedziela:
Kategorie:
Dystrybutorzy maszyn piekarniczych

opis:

Firma Euro-Back od kilku lat zajmuje się handlem używanymi maszynami i piecami piekarniczymi.
Firma jest obecnie w drugiej generacji i zawsze miała więcej maszyn w swoim asortymencie, takich jak maszyny pakujące, systemy przemysłowe i linie cukiernicze, zagniatarki, krajalnice do chleba, urządzenia do napełniania i dozowania, maszyny do inkrustowania, systemy do chleba wszelkiego rodzaju.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w handlu używanymi maszynami piekarniczymi obsługujemy naszych klientów na całym świecie i z powodzeniem sprzedajemy i eksportujemy nasze maszyny do ponad 40 krajów. Nasi klienci mają możliwość nas odwiedzić. Odwiedź naszą halę o powierzchni 2000 metrów kwadratowych i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem i różnorodnością. Duży wybór maszyn piekarniczych mamy zawsze pod ręką.

Maszyny są dostępne w stanie sprawdzonym/wyczyszczonym lub na życzenie klienta w stanie całkowicie wyremontowanym i na nowo pomalowanym. Naprawiliśmy już niektóre ugniatarki spiralne, ugniatarki podnoszące, dzielarki i zaokrąglarki do ciasta, prasy do walców, systemy walcowania, maszyny czołowe, a nawet wywrotnice podnoszące i są dostępne zarówno w sklepie, jak i na sprzedaż. Nawet popularne maszyny Rheon można również znaleźć u nas.

Nasz wielojęzyczny personel cieszy się z każdego klienta, którego możemy poinformować i przedstawić nasze używane maszyny piekarnicze, piekarniki i inne maszyny używane w piekarniach.

Top-Angebote von Euro-Back

Ładowanie proszę czekać. '
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Sklep: Euro-Back
Euro-Back
Ostatnia aktywność':
08.12.2023
Online-Status:
offline
Poleć naszą stronę

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych